- Provozovatelem serveru xShare.cz je Mediaster Limited, 31/F Chinachem Century Tower, 178 Gloucester road, Wanchai, Hong Kong
- Všichni uživatelé musí být starší 18 let, a souhlasit s tím, že nebudou užívat server xShare.cz pro nelegální nebo neoprávněné účely.
- Všichni uživatelé musí souhlasit s dodržováním místních pravidel a autorských zákonů.
- Žádný uživatel nesmí používat xShare.cz k porušování jakýchkoliv zákonů, především autorských. Jakékoliv porušení znamená, že mohou být všechny soubory uživatele smazány.
- xShare.cz si vede záznamy o Vaší IP adrese, nahrávaných souborech a další statistické údaje.
Všichni uživatelé používají server xShare.cz na vlastní nebezpečí, uživatelé jsou tímto seznámeni, že soubory zaslané na xShare.cz nejsou soukromé, mohou být zobrazeny ostatní uživatelům.
- Uživatelé xShare.cz berou na vědomí a souhlasí s tím, že server xShare.cz není zodpovědný za obsah zaslaný na tuto webovou stránku a zárovn berou na vědomí, že mohou být mimo jiné vystaveni pochybnému materiálu, který stažením ze stránky xShare.cz používáte na vlastní riziko. Soubory mohou obsahovat viry nebo jiný škodlivý obsah.
- Vyhrazujeme si právo změnit nebo zrušit službu xShare.cz bez udání důvodu a bez předchozího upozornění.
- Vyhrazujeme si právo změnit kdykoliv tyto Podmínky užívání.
- Vyhrazujeme si právo odmítnout službu komukoliv bez udání důvodu.
- Můžeme, odstranit obsah a účty uživatelů, pokud se budeme domnívat, že obsah je nezákonný, útočný, ohrožující, hanlivý, obscénní nebo jakkoliv jinak by mohl ohrožovat duševní vlastnictví jakéhokoliv subjektu.
- Soubory, které nemají relevantní názvy nebo se vydávají za jiný obsah, mohou být provozovatelem smazány. - Uživatel registrovaný na stránkách xShare.cz souhlasí s tím, že jeho kontaktní údaje uvedené v registraci mohou být použity pro zasílání obchodních sdělení až do doby odhlášení. Zároveň souhlasí i s tím, že kontakt uvedený v registraci může být poskytnut třetím stranám ke stejným účelům.

Požadavky na smazání nelegálního obsahu nám zasílejte přes stránku nahlášení zneužití.